Семінар

Дата: 12.03.2021 15:43

Фото без опису12 березня 2021 року в залі засідань Ямпільської селищної ради відбувся семінар за участю викладачів Сумського національного аграрного університету з питання «Стратегічного планування місцевого економічного розвитку».

На семінар були запрошені члени робочої групи  з розробки Стратегії сталого розвитку Ямпільської селищної територіальної громади на період до 2027 року, депутати Ямпільської селищної ради, старости округів, начальники відділів структурних підрозділів селищної ради.

Учасники семінару обговорили ключові аспекти ефективної діяльності місцевого економічного розвитку, підвищення спроможності громади, втілення цілей та завдань економічного розвитку громади. Працюючи в групах вирішили  питання щодо визначення стратегічного бачення Ямпільської громади та провели SWOT-аналіз. Визначили сильні та слабкі сторони, можливості та загрози розвитку громади.