Проведена зустріч аграріїв і пасічників

Дата: 16.03.2021 13:17

Сьогодні у залі засідань Ямпільської селищної ради відбулась нарада з аграріями та пасічниками за участю першого заступника Ямпільського селищного голови Сергія Кузьменка, провідного спеціаліста відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фіто санітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Антона Богуци.

На нараді були розглянуті питання щодо дотримання вимог державних санітарних правил застосування пестицидів та агрохімікатів, були обговорені заходи, щодо недопущення отруєння бджіл та алгоритм дій пасічника при їх отруєнні.

Зокрема, акцентовано увагу на обов’язковому сповіщенні власників пасік, за три доби, щодо проведення хімічних обробок із зазначенням застосованих пестицидів та повідомлення місця і часу їх проведення.

У підсумку  роботи наради  відбувся взаємний обмін інформацією між пасічниками та присутніми аграріями.