ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ»  – реальний шлях до поліпшення житлових умов на селі вже сьогодні !

Дата: 19.03.2021 13:47

До УВАГИ мешканців території Ямпільської селищної ради!

Рішенням шостої сесії восьмого скликання від 26.02.2021 року затверджено Ямпільську селищну програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2021-2022 роки.

Дана програма розроблена для привабливості проживання в сільській місцевості, збільшення обсягів індивідуального житлового будівництва на селі.

Кредити за Програмою надаються індивідуальним сільським забудовникам для фінансування спорудження (будівництва), добудови (завершення будівництва), реконструкції, капітального ремонту, підключення до інженерних мереж житлових будинків у сільській місцевості з надвірними підсобними приміщенням, інженерними мережами або без таких; спорудження (будівництво), добудова (завершення будівництва), реконструкція, капітальний ремонт інженерних мереж з метою підключення до них житлового будинку у сільській місцевості; придбання житлових будинків (у тому числі незавершених будівництвом) у сільській місцевості з надвірними підсобними приміщеннями або без таких, з інженерними мережами або без таких.

Данні кредити надаються на строк до 20 років, але не більш як до досягнення позичальником пенсійного віку відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а молодим сім’ям (подружжя, у якому вік чоловіка та дружини не перевищує
35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) – до 30 років, з внесенням за користування ним плати (відсотків за кредитом) у розмірі
3 (трьох) відсотків річних, а також плати за надання послуг з супроводження кредитного договору у щомісячному розмірі 0,25 (нуль цілих двадцять п’ять сотих) відсотків від розміру кредиту, передбаченого кредитним договором.

Позичальник, який має трьох і більше неповнолітніх дітей звільняється від сплати відсотків за користування кредитом протягом всього строку дії кредитного договору.

Плата за користування кредитом (відсотків за кредитом) не нараховується таким позичальникам:

1) військовослужбовцям; подружжю, у якому чоловік або дружина є військовослужбовце;

2) резервістам та військовозобов’язаним; подружжю, у якому чоловік або дружина є резервістом чи військовозобов’язани.

Переважне право на отримання кредиту мають індивідуальні забудовники:

1) педагогічні працівники сільських (селищних) навчальних закладів та медичні працівники сільських (селищних) закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу;

2) голови (члени) фермерських господарств, які на момент подання заяви та пакету документів до Фонду мають вік до 35 років;

3) особи, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

4) громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб;

5) індивідуальні забудовники, які мають намір отримати кредит для завершення раніше розпочатого будівництва;

6) працівники органів місцевого самоврядування.

Сума кредиту не може перевищувати кошторисної вартості об’єкта кредитування та граничного розміру кредиту у сумі 400 тис. гривень для спорудження нового житлового будинку, 250 тис. гривень для реконструкції житлового будинку/частини житлового будинку або добудови незавершеного будівництвом житла, 100 тис. гривень для капітального ремонту житлового будинку/частини житлового будинку, 300 тис. гривень для придбання житла та 100 тис. гривень для спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій.

За детальною інформацією звертатися до відділу житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою, комунальної власності та земельних відносин Ямпільської селищної ради за адресою: бульв. Ювілейийа, 1 смт Ямпіль, Сумська область, 1 поверх кабінет 17.