ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 30.03.2021 10:33

30 березня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради, яке пройшло під головуванням Ямпільської селищної голови Губар Ольги Костянтинівни.

На засідання внесено тридцять два  питання порядку денного.

Членами виконкому підтримано прийняття рішень про присвоєння та зміну поштових адрес об’єктів нерухомого майна на території Ямпільської селищної територіальної громади за заявами громадян, про надання соціальних послуг жителям громади.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб були розглянуті питання щодо видалення зелених насаджень на території Ямпільської селищної територіальної громади.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет було заслуховано інформацію начальника відділу соціального захисту населення Терентьєвої Олени Олександрівни про роботу відділу соціального захисту населення Ямпільської селищної ради.

Також було прийнято рішення про утворення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ямпільської селищної ради.

Окрім того, розглянуто питання про затвердження Плану роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2021 року.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.