Дата: 31.03.2021 11:40

Оголошений конкурс на створення офіційної символіки: герба, прапора, гімна Ямпільської селищної ради Сумської області.

Порядок

проведення конкурсу на створення офіційної символіки: герба, прапора, гімна Ямпільської селищної ради Сумської області

І. Загальні положення

1.1. Порядок про проведення конкурсу на створення офіційної символіки: герба, прапора, гімна (далі – Порядок) визначає порядок, строки та вимоги до конкурсних робіт.

1.2. Організатором конкурсу є Ямпільська селищна рада Сумської області.

1.3. Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

І етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт:

гімн - з 01.04.2021 до 01.08.2021

герб, прапор - з 01.04.2021 до 15.04.2021;

ІІ етап – визначення переможців: гімн – до 01.09.2021 р.,

герб, прапор – до 01.05.2021 р.

ІІІ етап - затвердження результатів Ямпільською селищної радою на черговій сесії Ямпільської селищної ради Сумської області.

ІІ. Мета і завдання конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою створення офіційної символіки: гімна, герба, прапора Ямпільської селищної ради Сумської області.

2.2. Завданнями конкурсу є:

- залучення максимальної кількості учасників до розробки офіційної символіки: гімна, герба, прапора Ямпільської селищної ради Сумської області;

- розроблення та створення офіційної символіки: гімна, герба, прапора Ямпільської селищної ради Сумської області.

ІІІ. Порядок участі у конкурсі

3.1. У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

3.2. Участь у конкурсі безкоштовна.

3.3. Для участі у конкурсі особа подає заявку, зразок якої додається (додаток 1), а також згоду на обробку персональних даних згідно з чинним законодавством (додаток 2).

3.4. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт.

3.5. Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редагування та використання.

3.6. До проектів зображень (макетів) герба і прапора та гімну обов’язково додається інформація про автора (авторів): прізвище, ім’я, по батькові, адреса, контактні телефони, вік, освіта, місце роботи або навчання (за наявності).

2

3.7. Участь у конкурсі вважається переданням майнових авторських та суміжних прав організатору конкурсу.

ІУ. Вимоги до конкурсних робіт

4.1. Вимоги до ескізів герба та прапора Ямпільської селищної ради Сумської області:

- ескіз герба та прапора повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Роботи мають бути виконані в кольорі;

- символіка прапора може бути пов’язана з гербом: повторювати гербовий малюнок без щита, мати колір та окремі елементи герба;

- для прапора обов’язково нормується співвідношення сторін та пропорцій основних фігур, оскільки цей символ може тиражуватися у різних розмірах і в усіх випадках має відповідати сталому зображенню;

До конкурсних робіт герба, прапора додається опис їх кольорової гами та зображених на них елементів і символів.

При створенні ескізу проекта герба та прапора обов’язково повинні бути враховані методичні рекомендації з питань місцевої геральдики і прапорництва, які розроблені комісією державних нагород та геральдики при Президентові України.

4.2. Вимоги до гімну Ямпільської селищної ради Сумської області

- твір повинен мати не більше двох куплетів та бути в одноголосному викладі з гармонізаціє.

У. Порядок подачі конкурсних робіт

Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до Ямпільської селищної ради за адресою: 41200 Сумська область, смт Ямпіль, бульвар Ювілейний, 1, з позначкою «Символи громади».

УІ. Нагородження переможців конкурсу

Переможці конкурсу нагороджуються грамотами Ямпільської селищної ради.

до пункту 3.3. Порядку

ЗГОДА

на обробку персональних даних

Я, ________________________________________________________________

(П.І.Б.)

народився  ___ ____________19____ року, паспорт (серія ________

№ ____________)

відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» даю згоду на:

обробку моїх персональних даних з первинних джерел у такому обсязі: адреса, контактні телефони, вік, освіта, місце роботи або навчання (за наявності) дані про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків та інших;

використання персональних даних, що передбачає дії володільця бази щодо обробки цих даних, у тому числі використання персональних даних відповідно до їх професійних чи службових або трудових обов’язків, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права обробки персональних даних іншим суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними (стаття 10 цього Закону);

поширення персональних даних, що передбачає дії володільця бази персональних даних щодо передачі відомостей про фізичну особу з бази персональних даних (стаття 14 цього Закону);

доступ до персональних даних третіх осіб, що визначає дії володільця бази персональних даних у разі отримання запиту від третьої особи щодо доступу до персональних даних, у тому числі порядок доступу суб’єкта персональних даних до відомостей про себе (стаття 16 цього Закону).

Зобов’язуюсь у разі зміни моїх персональних даних надавати у найкоротший строк уточнену, достовірну інформацію та оригінали відповідних документів для оновлення моїх персональних даних.

___________ ___________ 20 ___ р.                             ______________

(підпис)

до пункту 3.3. Порядку

на участь у конкурсі на створення офіційної символіки

Ямпільської селищної ради Сумської області

Прошу дозволити мені участь у конкурсі із створення офіційної символіки Ямпільської селищної ради.

З умовами проведення конкурсу ознайомлений та погоджуюсь.

____________           ____________        ___________________________________

(Дата )                             (Підпис)                      (Прізвище, ім’я та по батькові (повністю))