Сьогодні відбулася сьома сесія Ямпільської селищної ради

Дата: 31.03.2021 14:31

Фото без описуПопередньо на засіданнях постійних комісій були розглянуті питання порядку денного сесії.

У роботі пленарного засідання взяли участь 17 депутатів з 22.

На розгляд сесії було винесено 115 питань.

Депутати заслухали інформацію начальника відділення поліцейської діяльності №1 (с. Ямпіль) Шосткинського районного управління ГУНП в Сумській області про стан криміногенної ситуації та основні результати оперативно-службової діяльності Ямпільського ВП Шосткинського ВП ГУНП в Сумській області за 2020 рік, затвердили Ямпільську селищну програму «Освіта Ямпільщини» на 2021-2025 роки. Були внесені зміни до бюджету, цільової програми «Житлово-комунальне господарство та благоустрій населених пунктів на 2021 рік», комплексної програми соціального захисту населення на 2021 рік, рішення першої сесії Ямпільської селищної ради восьмого скликання від 08.12.2020 «Про затвердження структури виконавчих органів Ямпільської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

Важливим питанням сесійного засідання стало звернення до начальника Управління державної міграційної служби України в Сумській області Костєннікова Дмитра Михайловича щодо недопущення закриття Ямпільського районного сектору Управління державної міграційної служби України в Сумській області. Також депутати звернулися до заступника начальника Слобожанського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки – начальника відділу державного контролю за безпекою на транспорті у Сумській області Лазька Ігоря Яковича щодо здійснення вагового контролю на автомобільній дорозі державного значення Т-1915 КПП «С.Буда»-Ямпіль-Береза з під’їздом до м. Дружба», начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Романюка Івана Петровича щодо відновлення дорожнього покриття на автомобільній дорозі державного значення Т-1915 КПП «С.Буда»-Ямпіль-Береза з під’їздом до м. Дружба» та здійснення вагового контролю та звернення до тимчасово виконуючого обов'язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Волинця Ігоря Васильовича щодо передачі у комунальну власність Ямпільської селищної територіальної громади окремого індивідуально визначеного майна Центру надання адміністративних послуг Ямпільської районної державної адміністрації.

Розглянуто майнові та земельні питання.