Відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури

Дата: 31.03.2021 15:21

Фото без опису31 березня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури під головуванням Олени Терентьєвої.

Депутати розглянули та опрацювали два питання, які  винесені на розгляд пленарного засідання сьомої сесії селищної ради.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Проценко Олег познайомив присутніх з проєктом селищної програми «Освіта Ямпільщини на 2021-2025 роки», основними завданнями якої є модернізація системи освіти Ямпільської селищної територіальної громади, зміцнення навчально-методичної та матеріально-технічної бази закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Депутати опрацювали питання щодо внесення змін до селищної комплексної програми соціального захисту населення на 2021 рік, де передбачено виділення 31500 гривен для забезпечення лікарськими засобами дитини з захворюванням на муковісцидоз, затвердження Порядку придбання путівок для дітей пільгової категорії до дитячих таборів оздоровлення та відпочинку Сумської області.

Розглянуті проєкти рішень були одноголосно схвалені депутатами постійної комісії.