Вічна пам'ять!

Дата: 01.04.2021 16:40

Фото без описуЯмпільська селищна рада висловлює глибокі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати – смерті Шпака Григорія Івановича, засновника Ямпільської районної станції юних натуралістів, Відмінника народної освіти, педагогічної гордості Ямпільщини.

Григорій Іванович вніс вагомий внесок у популяризацію і розвиток еколого-натуралістичного напрямку в Ямпільському районі, виховання підростаючого покоління. Він створив мережу шкільних екологічних центрів на базі кожної школи, до роботи яких сьогодні залучено 90% учнів. Результати дослідницької роботи під керівництвом видатного педагога з науковцями аграрних закладів України презентувалися на Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних семінарах.

Григорій Іванович був нагороджений орденом «Знак пошани», Почесною відзнакою Ямпільської районної ради «За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району».