Вічна пам'ять!

Дата: 08.04.2021 11:48

Фото без описуЯмпільська селищна рада висловлює глибокі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати – смерті Довбуша Василя Петровича, завідувача хірургічного відділення КНП «Ямпільська лікарня», професіонала своєї справи, надійного друга і товариша, доброї, чуйної  людини, яку знала майже кожна сім’я Ямпільщини.

Василь Петрович народився в с. Тумир Галицького району Івано-Франківської області 28 квітня 1959 року, у 1987 році закінчив Івано-Франківський медичний інститут, а з 02 серпня 1988 року розпочав трудову діяльність в Ямпільській центральній районній лікарні на посаді лікаря-хірурга, а з 2000 року і по теперішній час працював завідувачем хірургічного відділення лікарні.

У 2010-2015 роках був депутатом Сумської обласної ради.

Людська шана та подяка  завжди були поруч з ним всі роки трудової діяльності. Василь Петрович став рідною людиною для ямпільчан, готовий був у будь-яку хвилину прийти на допомогу дорослим та дітям, спас десятки людських життів.

Щиро поділяємо горе рідних, колег, друзів Василя Петровича. Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил перенести біль втрати.

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.