Пластикові квіти (вінки) на кладовищах – злободенність нашої сучасності

Дата: 27.04.2021 14:00

На поминальні дні могили прийнято прибирати та прикрашати вінками та квітами. Останні роки найпопулярнішими є штучні квіти, виготовлені з пластику. Але з часом ці гори штучних квітів почнуть розкладатися і виділяти в атмосферу токсичні речовини. Спалювати їх також не можна, адже до складу цього штучного матеріалу входять шкідливі барвники, які також будуть забруднювати повітря.

Це небезпека для здоров’я людей та шкода для довкілля.  Очевидно, що є альтернативні варіанти, які можна використовувати, щоб повністю відмовитись від штучної ритуальної атрибутики (паперові квіти, живі квіти, квіти висаджені в ґрунт, газонна трава, сухоцвіти та свічки).

Давайте будемо дбати про наше майбутнє покоління та про стан навколишнього середовища.