Шановні жителі громади!

Дата: 07.05.2021 16:44

Напередодні світлих і урочистих для нас днів маю нагоду привітати всіх із Днем пам’яті та примирення і 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Усе більше віддаляються від нас трагічні роки Другої світової війни. Але час не владний над ними, їх не стерти ні з народної пам’яті, ні з історії.

Цей святковий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.

Ми згадуємо тих, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.

Тож, віддаючи данину глибокої поваги і вдячності колишнім фронтовикам від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, миру і родинного тепла, а нинішнім захисникам Батьківщини – незламного духу і відданості своїй державі.

З повагою

Селищний голова                                                      Ольга ГУБАР