9 травня в Україні відзначається 76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2021 13:41

Фото без описуВ Ямпільскій громаді було організовано покладання квіткових композицій біля пам’ятників усім тим, хто поклав життя за перемогу над нацизмом. Селищний голова Ольга ГУБАР, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана СКВАРЦОВА, а також жителі громади вшанували подвиг ветеранів Другої світової війни, трудівників тилу, усіх тих, хто доклав неймовірних зусиль у боротьбі за перемогу.

У рамках заходів проведено велопробіг «Вшануймо пам’ять захисників України», по маршруту Ямпіль – Білиця, з покладанням гірлянд Слави до пам’ятних місць.

Також організована театралізована патріотична акція «Пісні перемоги» з використанням військового форменого одягу та виконання тематичних пісенних творів.