Відкриття виставки

Дата: 19.05.2021 10:18

Фото без опису18 травня 2021 року заступник Ямпільського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Скварцова привітала директора музею Олену Тахтай та присутніх з відкриттям нової виставки «Ямпільщина: побутові порцеляна та фаянс. ХХ століття» присвяченої Міжнародному Дню музеїв.

На святі була присутні: депутат Сумської обласної ради Олексій Котляров, начальник відділу культури та туризму Олександр Рябуха, культурологічна спільнота Ямпільщини, музейники, краєзнавці.

Директор музею Олена Тахтай підготувала унікальну, надзвичайно цікаву виставку, ознайомила присутніх з історією технологій виготовлення виробів з порцеляни та фаянсу в різних куточках світу, з продукцією українських фарфорових заводів другої половини ХХ століття.

Кожен, хто приносив свої експонати, ділився історіями і особистими подіями, які були з ними пов'язані.

Особливий інтерес у відвідувачів викликали тематичні експозиційні локації, а саме: «З маминого серванта», «Чайні та кавові сервізи», «Із історії кузнецовських заводів», «Малі скульптурні форми», «Порцелянові ляльки».

Запрошуємо мешканців та гостей громади відвідати нову виставку «Ямпільщина: побутові порцеляна та фаянс. ХХ століття», яка відкрилася в Ямпільському краєзнавчому музеї.