Навчалися старости Ямпільської селищної територіальної громади

Дата: 19.05.2021 14:48

Фото без опису19 травня проведено семінар для старост Ямпільської селищної територіальної громади.

Терентьєва Олена, начальник відділу соціального захисту населення  Ямпільської селищної ради, познайомила присутніх з новими правилами призначення субсидій з 1 травня 2021 року, роз’яснила вимоги щодо заповнення заяви та декларації на призначення субсидії.

Начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Середино-Будському районах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) Олена Вечірка зупинилася на питаннях державної реєстрації актів цивільного стану.

Фахівці з питань зайнятості Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості розповіли про надання службою зайнятості послуг з професійного навчання безробітних та шукачів роботи, про організацію та види громадських робіт.

Менькова Світлана, начальник Ямпільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» звернула увагу старост на необхідність інформування органу пробації щодо осіб, стосовно яких складається досудова доповідь, та стосовно осіб, які готуються до звільнення з місць позбавлення волі.

Були висвітлені земельні питання щодо оформлення права користування земельними ділянками громадянами та заповнення карток по посіву сільськогосподарських культур.