КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Дата: 20.05.2021 16:39

Фото без описуОголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2022 році.

Для участі у конкурсному відборі заявники мають подати документи, визначені Порядком підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 №80 (зі змінами).

Документи подаються за підписом керівника заявника за формою та переліком, встановленими Мінрегіоном України, у 2-х примірниках та обов’язково оприлюднюються на онлайн-платформі ДФРР https://new.dfrr.minregion.gov.ua/ у термін до 15.06.2021.

Паперові примірники документів приймаються Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2 (6 поверх, каб. 103) та на e-mail: gue-vdkv@sm.gov.ua

З умовами конкурсного відбору, офіційним текстом оприлюдненого оголошення, переліком технічних завдань, на виконання яких оголошується конкурс, можна ознайомитися на онлайн-платформі ДФРР.