Пошук

ЮНІ КАРАТИСТИ ЗНОВУ ПОРАДУВАЛИ ПЕРЕМОГАМИ

Дата: 27.05.2021 15:15
Кількість переглядів: 730

Фото без опису22.05.2021 року в м. Шостка пройшов 8-й відкритий Кубок К-1 2021 з карате (версія WKF). В ньому взяли участь понад 100 спортсменів різних вікових груп з населених пунктів Шосткинського району: м. Шостка, м. Глухів, смт Ямпіль, смт Свеса, також представники м. Конотоп.

Вдало виступали вихованці Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи - представники Ямпільської та Свеської громад.

Переможцями стали юні каратисти зі Свеси. Перше місце в розділі «ката» посіла Шевченко Катерина. Друге місце серед дівчат дісталось Рубан Вікторії (категорія 10-11 років ). Перше місце у віковій категорії 12-13 років отримав Чернов Даніїл, а у віковій категорії 8-9 років переможцем став Ленський Тимур. Друге місце у тій же віковій категорії посів Заєц Денис.

Серед кращих ямпільчани: Громило Анна (два перших місця серед дівчат 14-15 років у розділах «ката» та «куміте» (вільні поєдинки). Перше місце у розділі «куміте»  посів Демич Дмитро (вагова категорія до 65 кг) та друге місце (категорія 10-11 років) зайняв Ємельянов Денис (с. Імшана), який провів чотири боя і виборов три перемоги. Лідером також став Синьогуб Богдан (вагова категорія до 70 кг, «куміте»).

Призерами стали також ямпільчани: Ходак Руслан , Бородай Ярослав, Перевознюк Юлія, Бондар Антон, Лагодієнко Тетяна.

Керівництво змагань щиро вдячне батькам переможців за підтримку яскравого виду спорту – карате, яке вже є олімпійською дисципліною.

Особлива подяка нашій Ямпільській суддівській бригаді, яка забезпечила проведення цих змагань, - головному судді М.В.Ключко, рефері Олександру Рубану, суддям на татамі – Нікіті Гапонько, Миколі Кокоровцю, Анастасії Міньковській, Владиславу Белобабі та Олександру Кожедубу.