Відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури

Дата: 04.06.2021 15:01

Фото без опису04 червня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури під головуванням Олени Терентьєвої.

Депутати розглянули та опрацювали 3 питання, що винесені на розгляд пленарного засідання дев’ятої сесії селищної ради.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Проценко Олег познайомив депутатів зі Стратегією розвитку комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників на 2021-2023 роки, зупинився на основних завданнях центру щодо надання консультативної та професійної підтримки педагогам.

Було розглянуто два звернення депутатів селищної ради : до голів Шосткинської районної державної адміністрації, Шосткинської районної ради з приводу виділення коштів з районного бюджету для забезпечення дітей, які страждають на рідкісні захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, річна потреба яких складає 372,8 тис.гривень;  до голови Національного банку України з пропозицією щодо виготовлення срібної пам’ятної монети, присвяченої М.М. Неплюєву.

Всі проєкти рішень були схвалені депутатами одноголосно.