До сіл Ямпільської громади буде підведено швидкісний інтернет

Дата: 15.06.2021 08:15

Фото без описуЯмпільською селищною радою подано офіційне клопотання до Міністерства цифрової трансформації України на отримання фінансування у рамках субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості.

Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 №453. Головним розпорядником субвенції є Міністерство цифрової трансформації України.

09.06.2021 року Уряд затвердив розподіл 483,8 млн гривень 670 територіальним громадам для реалізації проєкту “Інтернет-субвенція”.

Ямпільська селищна рада пройшла відбір, і погоджено фінансування (з коригуванням) з державного бюджету для підключення до інтернету с.Антонівка, с.Шатрище, с.Степне, с. Білиця, с. Воздвиженське, с.Гремячка, с.Імшана, с.Привокзальне, с.Прудище та с.Паліївка.

Наступний етап - проведення тендерних процедур та проведення  відповідних робіт.

Результати розподілу коштів можна переглянути в дашборді.