Віват, таланте!

Дата: 22.06.2021 14:31

Фото без описуСаме під такою назвою після тривалої карантинної перерви 18 червня 2021 року за підтримки Ямпільського селищного голови Ольги ГУБАР відбувся феєричний захід – звітний концерт вихованців та педагогічних працівників Ямпільського Центру дитячої та юнацької творчості Ямпільської селищної ради.

До уваги глядачів були представлені кращі номери солістів і колективів Центру дитячої та юнацької творчості, а саме: зразкової вокальної студії «Золотий ключик» (керівник Леонід МУРАСТА), народного хореографічного колективу «Сувенір» (керівник Ілона Жаботинська, художній керівник Василь ТИХАНОВСЬКИЙ – заслужений працівник освіти України), команд КВН «Гарні діти» та «Угарні діти» (керівник Марина БАННІК).

Родзиною заходу став показ національного одягу, вишитого вихованцями творчої майстерні «Чарівниця» під керівництвом Антоніни ТАЧКОВОЇ.

Привітали юних талантів депутат Сумської обласної ради Олексій КОТЛЯРОВ, голова Шосткинської районної ради Вікторія СОКОЛ та Ямпільський селищний голова Ольга ГУБАР. Гості подякували педагогічному колективу за плідну працю, а батькам – за виховання талановитих дітей та вручили грамоти й подарунки кращим педагогам та вихованцям закладу.

Крім сценічних талантів, у фоє центру культури та дозвілля були представлені творчі роботи вихованців гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Усі присутні отримали величезний заряд позитиву! Звітний концерт Ямпільського Центру дитячої та юнацької творчості ще раз довів – багата талантами наша рідна Ямпільщина!