Волейбольний турнір пам’яті волейболістів Олександра Сергійка та Ігоря Сергієнка

Дата: 22.06.2021 14:38

Фото без описуЯмпільською селищною радою 20 червня 2021 року проведено волейбольний турнір, присвячений пам’яті талановитих волейболістів Олександра Сергійка та Ігоря Сергієнка.

Цьогоріч за право володіти перехідним кубком змагалися 6 команд Ямпільської та Свеської селищних рад, Дружбівської міської ради.

У наполегливій та запеклій боротьбі перемогу здобула команда     Ямпіль-1, на другому місці волейболісти Свеської селищної ради, на третьому – Дружбівської міської ради, на четвертій сходинці опинилися спортсмени с. Воздвиженське.

Ямпільський селищний голова Ольга ГУБАР привітала переможців змагань та нагородила їх грамотами й медалями.

Також були визначені кращі гравці турніру, які отримали пам’ятні подарунки від депутата Сумської обласної ради Олексія КОТЛЯРОВА. Команді Ямпіль-1 Олексій Федорович вручив камеру вуличного відеоспостереження для охорони спортивного майданчика.

Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції! Вітаємо переможців змагань, бажаємо всім волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу.