День молоді!

Дата: 26.06.2021 20:40

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Пишаюсь талановитою молоддю нашої громади, які активно беруть участь у житті нашого краю, демонструючи високі досягнення і перемоги в навчанні, праці, творчості та спорті. Я точно знаю, що без ініціатив та ідей молоді ми не зможемо розвиватися.

У цей літній теплий день хочеться побажати не втрачати смаку до життя, відданих друзів, які приходять на перший поклик, люблячих близьких людей. Нехай події  долі зачіпають кожну струнку душі, усмішка не сходить з вашого обличчя, а життя буде  неповторним. Ви народжені, щоб прожити яскраве, насичене життя.

Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!