Депутати схвалили прєкти рішень з соціальних питань

Дата: 01.07.2021 09:14

Фото без опису         30 червня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури, яке провела голова комісії Олена Терентьєва.

В роботі постійної комісії взяла участь секретар селищної ради Світлана Чудеса.

Депутати розглянули планове питання «Про хід виконання селищної комплексної програми соціального захисту населення на 2021 рік» та п’ять питань, що винесені на розгляд пленарного засідання десятої сесії селищної ради.

Були схвалені зміни до плану роботи селищної ради, Програми розвитку надання медичної допомоги населенню комунальним некомерційним підприємством «Ямпільська лікарня» Ямпільської селищної ради на 2021 рік, Статуту Ямпільського дошкільного навчального закладу ясла-садок "Малятко", а також Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Ямпільської селищної ради, звернення до Міністерства соціальної політики України про ініціювання внесення змін щодо надання субсидій.