ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 01.07.2021 11:36

Фото без опису30 червня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради, яке пройшло під головуванням заступника Ямпільського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Скварцової Оксани Вікторівни у зв’язку з відсутністю Ямпільського селищного голови  Губар Ольги Костянтинівни.

На засідання було внесено 18 питань порядку денного.

Членами виконкому підтримано прийняття рішень про надання соціальних послуг жителям громади.

Утворено комісію з питань захисту прав дитини  при виконавчому комітеті Ямпільської селищної ради

З метою безперебійного забезпечення мешканців с. Привокзальне  якісними послугами з централізованого водопостачання та безперебійного забезпечення мешканців вул. 75 Гвардійської дивізії смт Ямпіль якісними послугами з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій було тимчасово до проведення конкурсу визначено МПП «Агротех» виконавцем послуг з централізованого водопостачання в с. Привокзальне та виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій по вул. 75 Гвардійської дивізії смт Ямпіль.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, було заслухано інформацію про роботу закладів культури Ямпільської селищної ради у І півріччі 2021 року та про стан використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Ямпільської селищної територіальної громади.

Затверджено  план роботи виконавчого комітету Ямпільської селищної ради на IІІ квартал  2021 року.