Попередження про пожежну небезпеку

Дата: 12.07.2021 13:29

За інформацією УкрГідрометцентру, 12-14 липня у більшості західних, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Полтавській, 13-14 липня і Харківській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 23.04.2021 № 269-ОД «Про заборону відвідування лісів, в’їзду до них транспортних засобів та полювання у період високої пожежної небезпеки протягом 2021 року» забороняється відвідування населенням лісів і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів, інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети. Також заборонено полювання у період високої пожежної небезпеки, а також проведення лісозаготівельних та інших пожежонебезпечних робіт.

Невиконання вищезазначених вимог може тягнути за собою штрафні санкції.

Будьте обачними!