17 липня 2021 року на території с. Білиця відбулося святкування Дня села

Дата: 17.07.2021 20:35

Фото без описуРозпочалося свято цікавою виставкою декоративно-ужиткового мистецтва «Білицькі барви натхнення». На виставці були представлені роботи майстрів: Алевтини Філон, Влади Мацак, Інги Полілуєвої , Аліни Краснобай, Серафима Бойко, Тетяни Старовойт.

Зі святом привітали присутніх: депутат Сумської обласної ради Олексій Котляров, який передав привітання від імені народного депутата України, лідера партії «Наш край» Андрія Деркача, секретар Ямпільської селищної ради Світлана Чудеса, керівник ТОВ «ФІШ «ПЛЮС» Олександр Собчук, заступник директора ПП «Ямпіль Інвест» Андрій Рудик , староста села Лариса Давидова, які відзначили мешканців села подарунками.

Маленьких мешканців села пригощали морозивом та солодощами.

Далі свято продовжувалося концертною програмою «Моє село - моя країна». Своїм співом радували: вокальний ансамбль „Полісяночка”, Світлана Жданова, Олена Бородієнко, Ольга Ширко. У виконанні діточок та  молоді села прозвучали пісні, вірши, гумор.

Від Ямпільського центру культури і дозвілля учасниками святкового заходу були: народний аматорський вокальний ансамбль «Калинові зорі», тріо-модерн «Хохлушки» та Аліна Кабанова.

Після закінчення концертної програми частували всіх бажаючих рибною юшкою. Святкування закінчилося дискотекою.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису