Адресна правова допомога є одним з інструментів доступу до системи БПД

Дата: 21.07.2021 08:53

Фото без описуОсоби, які з об’єктивних причин не в змозі відвідати Ямпільське бюро правової допомоги, зможуть отримати адресні консультації, а це в свою чергу полегшує доступ людей до правової допомоги.     Так, юристка Ямпільського бюро правової допомоги Альбіна Полтора здійснила візит до громадянки як проживає в смт. Свеса. Під час надання адресної правової допомоги працівниця бюро надала правову консультацію щодо порядку отримання дубліката виконавчого листа.             «Дублікат виконавчого листа – це документ, який видається замість втраченого, є тотожним за змістом і має силу первісного документа. Видача дубліката виконавчого листа передбачена законодавством лише у разі його втрати. Дублікат виконавчого листа видає суд, який видавав оригінал виконавчого листа. За видачу стягувачу дубліката виконавчого листа справляється судовий збір у розмірі 0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб», - поінформувала Альбіна Полтора.

За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся до:
Шосткинський місцевий центр –
41100, м. Шостка, вул. Горького, 4. тел. (05449) 7-30-94
Глухівське бюро правової допомоги –
41400, м. Глухів, вул. Шевченко, 4. тел. (05444) 7-07-20, (05444) 7-07-12
Кролевецьке бюро правової допомоги –
41300, м. Кролевець, вул. Європейська, 15,. тел. (05453) 9-52-47
Середино-Будське бюро правової допомоги –
41000, м. Середина-Буда, вул. Троїцька, 2. тел. (05451) 7-10-62
Ямпільське бюро правової допомоги –
41200, смт Ямпіль, бульвар Ювілейний, 1. тел. (05456) 2-20-50
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –
0-800-213-103 (Цілодобово, в межах України – безкоштовно)
Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців.

#БПД #адресна_правова_допомога