Система безоплатної правової допомоги в дії

Дата: 21.07.2021 09:00

Фото без описуКожна особа, яка стикається в своєму житті з правовими питаннями не завжди в змозі вирішити це самостійно, та потребує професійної допомоги юриста. На базі Відділення комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю КУ «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради працівниця бюро правової допомоги Альбіна Полтора провела захід на тему: «Система безоплатної правової допомоги в дії».                               Під час семінару фахівчиня бюро розповіла присутнім про діяльність бюро правової допомоги, види правових послуг, які клієнт може отримати при зверненні до Ямпільського бюро правової допомоги, категорії громадян яким надається безоплатна первинна та вторинна правова допомога. Також акцентувала увагу на те, що кожен громадянин має право на професійну правничу допомогу, яка надається безоплатно і кожна особа, яка потребує професійної допомоги є вільна у виборі захисника своїх прав.          В кінці заходу присутні отримали буклети про діяльність Ямпільського бюро правової допомоги та буклети на різну тематику.                              Також по закінченню семінару на базі Відділення комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю КУ «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради працював пункт консультування під час якого до працівниці бюро правової допомоги звернулося 4 особи, які мали змогу задати актуальні для них питання та отримати кваліфіковані та обґрунтовані відповіді на них.

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся до:

Шосткинський місцевий центр –

41100, м. Шостка, вул. Горького, 4. тел. (05449) 7-30-94