ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 08.08.2021 08:44

Вже стало доброю традицією в першу суботу серпня святкувати день села Грем'ячка. До цього свята з року в рік тут підходять креативно, тож нічого дивуватися що й цього року на урочистості й веселощі завітали жителі та гості з усієї округи. Гостей вразив велетенський прапор з жовто блакитних кульок, які потім отримали всі дітлахи. Всі хто якимось чином пов'язані з цим мальовничим селом поринули у спогади.

Жителі села мали можливість згадати себе, своїх однокласників, друзів, односельців та  поринути у спогади відвідавши фото-алеєю, яка вела в народознавчу кімнату «Українська хата» де гостинно зустрічали вишиті

роботи родини Сокоренків.

Зі святом привітали присутніх: Ямпільський селищний голова Ольга Губар, депутат Сумської обласної ради Олексій Котляров, який передав привітання від імені народного депутата України, лідера партії «Наш край» Андрія Деркача,  староста Гремяцького старостинського округу Тетяна Кравченко, лісничий Олинського лісництва Сергій Донік.

Концертна програма пройшла за участю творчих колективів Ямпільського ЦКіД, аматорів Гремяцького та Воздвиженського філіалів. Святкова атмосфера панувала все свято.