В ЯМПОЛІ ТРИВАЄ ЛІКВІДАЦІЯ ПОЖЕЖІ НА ЗВАЛИЩІ

Дата: 18.08.2021 15:37

Фото без описуЗгідно з інформацію ДСНС до диспетчерської служби о 03-50 надійшов виклик щодо загоряння на території селищного полігону твердих побутових відходів. Рятувальники, прибувши на місце пожежі, одразу приступили до локалізації пожежі. На даний час відкритого вогню на полігоні немає.

Пожежа за короткий час розповсюдилась по значній площі полігону та мала декілька осередків, що свідчить про підпал.

Селищною радою невідкладно було проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю працівників відділення поліцейської діяльності, держпродспоживслужби, керівників обслуговуючих підприємств, представників лісового господарства. За результатами засідання розглянуто всі можливі шляхи вирішення питання та розроблено спільний план дій для ліквідації пожежі.

На даний час на полігоні працює техніка ДПРЧ-9, ДП «Свеське лісове господарство», ДАП «Ямпільський агролісгосп» та КЗ Ямпільська станція юних натуралістів Ямпільської селищної ради.