Благодійна допомога до навчального року

Дата: 25.08.2021 14:11

1 вересня – дуже важливий день на шляху до отримання нових знань і навичок для хлопчиків і дівчаток. Для кожного школяра хвилюючим моментом є підготовчий етап до школи: покупка зошитів, канцелярського приладдя тощо.

Саме тому за сприяння благодійного фонду «Геометрія добра» на території Ямпільської селищної ради була реалізована програма «Мій перший портфель», в рамках якої 13 дітей із п`яти сімей вразливих категорій отримали шкільний інвентар до початку нового навчального року.

Командою фонду разом зі службою у справах дітей та фахівцем із соціальної роботи Ямпільської селищної ради були відвідані вказані родини з метою забезпечення  їх речами першої необхідності за потребами на сьогодні.