23 серпня, яскравим дійством стало святкування Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України і Дня Ямпільської громади

Дата: 25.08.2021 16:48

Традиційно, зранку, у рамках урочистостей у парку Ювілейний пройшов шаховий турнір серед дорослих.

На спортивному майданчику у центрі селища відбувся дитячий футбольний турнір та дорослий волейбольний.

На території парку по вулиці Ботанічна пройшла безконтактна військово-спортивна гра «ЛАЗЕРТАГ».

На дітей чекали веселі розваги: робота дитячого містечка «Сhildren Picnic». Концерт кращих дитячих виконавців громади, аніматори, фотозони, конкурси, парк атракціонів,  аквагрим, тимчасове тату, повітряні кульки, битва фарбами холі, дитяча дискотека.

Далі святкову атмосферу та позитивний настрій жителям громади та гостям подарували: ярмарково-виставкова експозиція «Ямпільщина квітуча», ярмарок робіт майстрів ужиткового мистецтва та страви української кухні «Хлібосольна Ямпільська громада» від старостинських округів.

До запального флешмобу «Ямпіль-Фітнес-Time» під гаслом «Нас об’єднує громада!», який проводила команда тренерів та педагогів, приєдналися гості свята.

Продовжилися урочистості пробігом «Ми - сильна громада!» на роликах, велосипедах, самокатах.

У ввечері жителів та гостей селища об’єднав святковий концерт.

На урочистих заходах з теплими словами до жителів громади та гостей свята, з подарунками та привітаннями звернулася Ямпільський селищний голова Ольга ГУБАР, яка подякувала людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті селища та громади, а також побажала всім розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді.

У цей день на свято завітали –заступник голови Сумської обланої державної адміністрації Вікторія МЕДВІДЬ, голова Шосткинської районної ради Вікторія СОКОЛ, голова Шосткинської районної державної адміністрації Оксана ТАРАСЮК, депутати Сумської обласної ради Олексій Котляров, Тетяна САВЕНКО. Від імені народного депутата України, лідера партії «Наш край» Андрія Деркача вітав жителів громади та вручив подарунки його помічник, депутат Сумської обласної ради Валентин ДОБРОВ.

Музичні вітання та хореографічні композиції глядачам дарували учасники кращих творчих колективів Ямпільської громади.

Гості свята фіксували спогади про цей сонячний та безтурботний день у фотозонах, знімали численні відео та вітали виконавців на сцені гучними оплесками.

Яскравим моментом свята стало проведення конкурсу на встановлення гастрономічного рекорду громади зі смаження дерунів «Найбільша кількість дерунів» та «Найшвидший у поїданні дерунів». Гостей об’єднав колорит і традиції, свято живої української культури, всіх хто завітали на майстер-клас,  пригощали неймовірною кількістю дерунів за особливими рецептами.

Молодь селища стала активними учасниками квесту «Пізнай своє рідне селище» та тимбілдингу. Кожен учасник отримав подарунок.

Завершилося свято святковою дискотекою та заходами для молоді.

Кульмінацією вечора став святковий феєрверк!

Висловлюємо щиру вдячність усім хто долучився до організації та проведення святкових заходів.

Особлива подяка депутатам селищної ради Петру Ковальову, Миколі Рябусі, директору ДП "ЯМПІЛЬСЬКИЙ АГРОЛІСГОСП" Олексію Котлярову, підприємцю Ігорю Зайцю, керівникам ТОВ «Україна» Миколі Отрошку, ПП «Аграй» Ігорю Сивинському, ПП «Ямпіль-Інвест» Олександру Андрущенку та особовому складу ДПРЧ-9.

Велика вдячність працівникам комунальних закладів за проведення святкових заходів: Ямпільському  краєзнавчому музею (керівник Олена Тахтай), Ямпільському центру  культури і дозвілля (керівник Любов Гарбузенко), Ямпільській публічній бібліотеці (керівник Лариса Погребнова), Ямпільській мистецькій школі (керівник Надія Беспала), Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Мехті Бабаєв), Ямпільській станції юних натуралістів (керівник Сергій Мерцалов), Ямпільському дошкільному навчальному закладу ясла - садок «Малятко» (керівник Юлія Мерцалова), Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Лариса Хочинова), Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 (керівник Лариса Іллютченко), Ямпільській дитячо - юнацькій спортивній школі (керівник В’ячеслав Захарченко).

Також дякуємо учасникам старостинських округів на чолі зі старостами, які забезпечили організацію цікавої ярмарки-виставки робіт майстрів ужиткового мистецтва, смачної їжі «Хлібосольна Ямпільська громада».

(керівник Віталій Єрохов) та медичного супроводу даного заходу працівниками КНП «Ямпільська лікарня».

За наведення чистоти і порядку на центральній площі і парку селища після святкових заходів дякуємо господарській групі Ямпільської селищної ради за оперативне прибирання території завідуючому господарством Олександру Левченко та працівникам Володимиру Добровольському, Тетяні Добровольській, Валентини Шаповал, Олександру Козюрі.