До уваги суб’єктів господарської діяльності!

Дата: 26.08.2021 16:53

Фото без описуІнформуємо, що до 27 серпня 2021 року в місті Чернігів на базі Чернігівської торгово-промислової палати в рамках ініціативи COVID-19 Бізнес-клініки проекту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується GIZ, приймаються заявки від малого та середнього підприємництва Сумської області (від 5 до 249 осіб) на отримання консультаційної підтримки в рамках «COVID-19 Ваучерів». Такий ваучер дає право бізнесу на отримання серії профільних консультацій тривалістю до 10 днів для відновлення власної справи після наслідків економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу.

Отримана експертиза допоможе підприємствам у досягненні таких цілей: збільшення обсягу внутрішнього й експортного продажу; відкриття нових каналів збуту; визначення експортних ринків і розробка експортної стратегії; вдосконалення маркетингових планів і матеріалів; поліпшення фінансових умов і доступу до фінансування; прогрес у цифровій трансформації, удосконалення бізнес-моделі тощо.

Ваучер на 90% забезпечується безпосередньо проектом «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», а решту 10% - сплачує підприємництво. Детальніше: https://bit.ly/3kcuD63.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/hQ1ryvb.