ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 01.09.2021 11:52

31 серпня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради, яке пройшло під головуванням Ямпільського селищного голови Губар Ольги Костянтинівни.

На засідання було внесено 12 питань порядку денного.

На підставі затверджених протоколів засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Ямпільської селищної ради призначено управителем багатоквартирних будинків в смт Ямпіль мале приватне підприємство «АГРОТЕХ» (юридична адреса: 41100, Сумська обл., м. Шостка, пров. Щедріна, 1; код ЄДРПОУ 23822207) (директор Могила Олександр Володимирович).

Членами виконкому було схвалено прогноз бюджету Ямпільської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

Затверджено зразок та опис номерної печатки адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ямпільської селищної ради.

Оголошено конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради.

Підтримано рішення про надання соціальних послуг жителям громади, взято на квартирний  облік чотири дитини, позбавлених батьківського піклування.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, було заслухано інформацію про роботу первинної ланки медицини на території Ямпільської селищної територіальної громади, про стан виконавської дисципліни, роботи з документами та виконання розпоряджень, доручень селищного голови, інших нормативно-правових актів у І півріччі 2021 року, про стан підготовки шкіл, дошкільних навчальних закладів до нового навчального року та до роботи в опалювальний період.