У закладах освіти Ямпільської селищної ради пролунав перший дзвоник

Дата: 01.09.2021 15:14

День знань – одне з головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Воно об’єднує всю громаду – від найменших, тих, хто вперше прийшов до школи, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх батьків, бабусь та дідусів, які з хвилюванням та гордістю збирають та проводжають рідних чад до школи, і, звичайно, учителів, завдяки щоденній та клопіткій праці яких твориться майбутнє країни.

Саме першого вересня у День знань в усіх закладах загальної середньої освіти Ямпільської селищної пройшли святкові лінійки, а перший дзвоник сповістив про початок нового навчального року. Цьогоріч він вперше пролунав для 61 першокласника, а для 39 учнів одинадцятих класів розпочав останній шкільний рік.

Ямпільський селищний голова Ольга ГУБАР узяла участь в урочистій ранковій зустрічі «Золотистий дзвоник під синьо-жовтим прапором», що проходила в Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 Ямпільської селищної ради. Вона привітала учнів, учителів та батьків з Днем знань, побажала всім міцного здоров’я, творчих успіхів, наснаги та терпіння, нових досягнень і перемог та подарувала першокласникам розвивальні ігри й м’ячі.

Нехай першовересень принесе добрий настрій у кожну школу та кожну родину!