Щорічний обласний конкурс «Вальник лісу – 2021»

Дата: 10.09.2021 17:05

Фото без описуСьогодні, 10.09.2021 на території Ямпільської громади відбувся щорічний обласний конкурс «Вальник лісу – 2021», присвячений професійному святу Дню працівників лісу.

Вітали учасників: Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець, перший заступник голови Сумської обласної державної адм голова державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець іністрації Тарас Савченко, голова сумської обласної ради  Віктор Федорченко, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець, , начальник департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак, голова Шосткинської районної державної адміністрації Оксана Тарасюк, голова Шосткинської районної ради Вікторія Сокол,  голова Ямпільської селищної ради Ольга Губар.

Змагання відбулося на відкритому повітрі з дотриманням необхідних карантинних заходів. У них взяли участь представники 12 лісогосподарських підприємств управління у двох вікових категоріях (юніори – до 24  років та основна група – після 24 років).

Всі конкурсанти показали свої професійні вміння на п’яти етапах:  звалювання дерев, монтажу нового ланцюга, розкряжування стовбура комбінованим різом, точному розкряжуванні стовбура та відокремлення сучків.

Наші вальники завжди демонструють високий рівень підготовки та мають гідні результати.