ПРИВІТАННЯ

Дата: 30.09.2021 08:16

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, який став символом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Адже батьки – це наче два міцних крила, що підтримують у польоті долю дитини протягом всього її життя, захищають від негараздів та зігрівають своїм теплом.

Сім`ї усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків є прикладом люблячої та міцної сім’ї, взірцем невичерпної життєвої мудрості, душевності, щирості та розуміння, безкрайньої душі та терпіння.                        Таких сімей у Ямпільській громаді 15.

Велика шана та низький уклін вам, прийомні батьки, опікуни, піклувальники, усиновлювачі, за ваші чуйні серця і справжню любов до дітей, за щоденну батьківську турботу, за те, що зцілюєте стражденні дитячі душі, надаєте впевненості у завтрашньому дні, виховуєте достойних громадян України. Діти – це не тільки джерело радості. Діти - це щастя створене працею. Повне щастя  людини без сім‘ї,  без домашнього затишку немислиме. Ми  бажаємо щастя в родині кожній дитині.

Зі святом! Нехай у ваших родинах завжди лунає дитячий сміх, панує любов, злагода та добробут!