ПРИВІТАННЯ

Дата: 13.10.2021 11:06

Шановні жителі громади!

Прийміть мої вітання з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

Щиро вітаю Вас зі святом сили, мужності, доблесті і честі. Від усієї душі бажаю Вам твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині.

Нехай у Вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

Бажаю всім міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та душевного спокою.

Селищний голова                                                     Ольга ГУБАР