НАБРАВ ЧИННОСТІ НАКАЗ МІНАГРОПОЛІТИКИ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ СУБСИДІЇ ВИРОБНИКАМ ГРЕЧКИ

Дата: 18.10.2021 16:19

Фото без описуНабрав чинності Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 03.09.2021 № 172 «Про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь та форм відповідних документів» (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 вересня 2021 р. за № 1262/36884).

Відповідно до пунктів 7, 8 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 886, зазначеним наказом, зокрема, затверджені:

заявка на отримання субсидії;

акт про висів насіння;

про збір врожаю;

інформація про всіх пов’язаних осіб.

З повним текстом Постанови КМУ від 11 серпня 2021 р. № 886 можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/886-2021-%D0%BF#Text

Для отримання субсидії отримувачі подають до 15 листопада 2021 року Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, вул. Першотравнева, 29, поверх 2) у паперовому вигляді визначені Порядком документи.

Довідки за телефонами: (0542) 77 15 70 - Червяк Любов Михайлівна.