Сесія

Дата: 26.10.2021 16:38

Фото без описуСьогодні, 26 жовтня, селищний голова Ольга ГУБАР провела засідання чотирнадцятої сесії 8 скликання Ямпільської селищної ради.

Всі питання порядку денного сесії були попередньо опрацьовані та погоджені на профільних комісіях селищної ради.

На сесії прийнято рішення про утворення комунального підприємства «Ямпільське» Ямпільської селищної ради.

Внесено зміни до селищних програм освіти, культури, медицини та житлово-комунального господарства.

Депутатами обговорено та затверджено питання припинення повноважень старост, та призначення їх на посади.

У ході сесії депутати  розглянули та ухвалили, низку рішень, пов’язаних з внесенням змін до структур комунальних закладів.

Окрім того, опрацьовано ряд питань, що стосуються управління майном.

Затверджено проєктно-кошторисну документацію по ремонту покриття автомобільних доріг комунальної власності у смт Ямпіль.

У ході сесії також прийнято низку рішень, які стосуються земельних питань.

З усіма рішеннями сесії можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Ямпільської селищної ради.