ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 29.10.2021 11:52

Фото без опису29 жовтня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради, яке пройшло під головуванням Ямпільського селищного голови Губар Ольги Костянтинівни.

На засідання було внесено 9 питань порядку денного серед яких було призначено відповідальних осіб за ведення військового обліку в старостинських округах Ямпільської селищної територіальної громади, підтримано рішення про надання соціальних послуг жителям громади, визначено відділ житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою, комунальної власності та земельних відносин Ямпільської селищної ради відповідальним за зберігання других примірників протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, було заслухано інформацію про стан виконання заходів із встановлення зовнішнього освітлення в населених пунктах Ямпільської селищної ради.