Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта­ - проєкту рішення Ямпільської селищної ради

Дата: 03.11.2021 15:30

Дата оприлюднення: 03.11.2021

Фото без опису«Про затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Ямпільської селищної ради»

Розробник проєкту:

Відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Ямпільської селищної ради

Зміст проєкту:

Передбачає затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Ямпільської селищної ради, який буде регулювати відносини, що виникають у зв'язку з розміщенням зовнішньої реклами на території Ямпільської селищної ради та визначає порядок оплати розповсюджувачами зовнішньої реклами (юридичними особами, фізичними особами-підприємцями або фізичними особами) за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, які перебувають у комунальній власності.

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу до нього буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Ямпільської селищної ради https://yampil-rada.gov.ua в підрозділі «Повідомлення та оприлюднення проєктів рішень сесії» розділу «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді розробником проєкту регуляторного акта протягом одного місяця з дня оприлюднення:

- на поштову адресу: 41200, Сумська область, Шосткинський район, смт Ямпіль, бульвар Ювілейний 1, відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Ямпільської селищної ради;

Номер телефону для довідок: 0667022440.