Придбано новий шкільний автобус

Дата: 09.11.2021 15:07

Фото без опису        З метою забезпечення підвезення дітей до закладів загальної середньої освіти Ямпільською селищною радою було придбано новий шкільний автобус вартістю 1 900,0 тисяч гривень. Кошти на придбання автобуса були виділені з державного (1330, тисяч гривень) та місцевого бюджетів (570,0 тисяч гривень) на умовах співфінансування.

09 листопада 2021 року начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради Олег Проценко у м. Суми отримав ключі від новенького автобуса.

Шкільний автобус розрахований на 31 місце, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову та світлову сигналізації, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож за комфорт та безпеку учнів можна не хвилюватися.