Публічні консультації „Рівні права та інклюзивність?

Дата: 10.11.2021 11:22

Міністерство соціальної політики України запрошує до публічних консультацій з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства.

В Україні активно відбуваються процеси інтеграції гендерних підходів у діяльність державних органів, що передбачає врахування потреб та досвіду різних груп жінок і чоловіків при формуванні та реалізації державної політики в економічній, політичній, культурній та соціальній сферах для отримання жінками та чоловіками рівних благ. Міністерством розроблено проект Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та проект плану заходів з реалізації Стратегії до 2024 року.

Метою Стратегії є зменшення фактичної нерівності жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства.

Як взяти участь у публічних консультаціях?
     Всі зацікавлені особи зможуть долучитись до консультацій, заповнивши опитувальник, розміщений за посиланням: ПК „Рівні права та інклюзивність’’.