Національний оператор поштового зв’язку України АТ «Укрпошта» повідомляє!

Дата: 12.11.2021 15:42

Фото без опису     Укрпошта – єдина компанія, яка надає послуги на 100% території країни, адже як національний поштовий оператор забов’язані працювати у будь-якому населеному пункті. Водночас стан відділень, умови праці та клієнтський сервіс не відповідають вимогам сучасності і компанія прагне це виправити. Для того, щоб залишити пошту у селах, де немає ні банків, ні аптек, а іноді навіть магазинів, і при цьому поліпшити  якість надання послуг для клієнтів та покращити умови праці для наших працівників, Укрпошта запроваджує з 01.12.2021 р. проєкт «Пересувні відділення Укрпошти» на території Сумської області.

Проєктом передбачається саме зміна формату роботи відділень поштового зв’язку: у сільській місцевості частину стаціонарних нерентабельних поштових відділень замінять пересувні ВПЗ з мобільними бригадами (начальник відділення, водій-супроводжувач, листоноша). У селах з більшою завантаженістю пошти додатково працюватимуть листоноші села, аби забезпечити місцевих жителів повним та своєчасним сервісом.

Пересувні відділення – це та ж сама пошта, з усіма послугами, що були раніше та навіть новими, які з’являться після автоматизації відділень. Змінюється лише формат надання послуг, перелік послуг буде розширений.

Пересувне відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) – це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у маленькі села за встановленим графіком. За час перебування пересувного відділення у селі, поштова бригада встигає повністю задовольнити попит на послуги Укрпошти.

Додатково, до авто, яке приїжджає з адресною доставкою, працює точка присутності – це, по суті, і є стаціонарне поштове відділення. «Точка» буде організована у приміщенні поштового відділення, або іншому приміщенні виділеному селищною радою. Начальник пересувного відділення залишатиметься у точці присутності та прийматиме комунальні платежі, допомагатиме з передплатою, видаватиме грошові перекази та соціальні виплати, поповнюватиме мобільний рахунок, тощо. Водій-супроводжувач та листоноша у авто пересувного відділення доставлятимуть пенсії, періодику, посилки, продаватимуть товари, прийматимуть платежі біля домівок користувачів. Таким чином, маломобільні клієнти так само отримуватимуть послуги біля своїх домівок, як і раніше. По суті, якщо раніше в селі було стаціонарне відділення Укрпошти та приходив листоноша, то зараз буде приїжджати авто (що дасть можливість доставляти більшу кількість відправлень) та кілька днів на тиждень буде працювати відділення у форматі точки присутності.

Укрпошта прагне, щоб впровадження сучасної моделі обслуговування було зручним для клієнтів, тож впровадження проєкту «Пересувних відділень» буде відбуватися поступово. Кожне нове пересувне відділення запускатиметься спочатку  у тестовому режимі, щоб нова бригада познайомилась з мешканцями, роздала свої контакти, вивчила вулиці та будинки. У цей період пошта також працюватиме у старому форматі. Досвід показує, що за два-три тижні клієнти отримують всі необхідні їм послуги у звичному режимі  тільки вже у новому форматі. Тож, впровадження проєкту ніяк не завадить нашим мешканцям скористатись послугами компанії у повній мірі.

Пересувні відділення важливі для розвитку територіальних громад, адже населення в селах матиме доступ до послуг у сучасному форматі та до банківської інфраструктури. Враховуючи те, що у маленьких селах немає ні банків, ні банкоматів – пересувні відділення це єдиний спосіб для фермерів та інших суб’єктів господарювання здійснювати комерційну діяльність у цій площині.

Режим роботи пересувних ВПЗ у селах Ямпільської об’єднаної територіальної громади з 01.12.2021 року

ВПЗ № 18 (40418) с. Степне

• п’ятниця з 08:50 до 11:50