ПРИВІТАННЯ

Дата: 19.11.2021 08:17

Щиро вітаю керівників та трудові колективи сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, ветеранів галузі громади з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Праця аграрія — важка, часом невдячна, примхлива, але вкрай важлива. Це підйоми удосвіта, планування, засівання, постійна турбота за майбутній урожай, жнива і підготовка поля до нового сезону. І так по колу, кожен рік. Але робота аграрія — це ще й неосяжні простори на світанку, чисте ранкове повітря і гордість за вирощений врожай і безмежна любов до землі.

Вдячна Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним.

Селищний  голова                                                                   Ольга ГУБАР