ДЕРЖПІДТРИМКА-2021: МІНАГРОПОЛІТИКИ ЗДІЙСНЕНО РОЗПОДІЛ СПЕЦІАЛЬНОЇ БЮДЖЕТНОЇ ДОТАЦІЇ ЗА НАЯВНІ БДЖОЛОСІМ?Ї

Дата: 26.11.2021 08:15

Бюджетні кошти, які спрямовуються на державну підтримку розвитку тваринництва, в тому числі спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції».

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.11.2021 № 336 затверджено розподіл бюджетних коштів на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї» між структурними підрозділами облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку.

Згідно з розподілом, до виплати на одну бджолосім’ю припадає 109,32 грн.

Дотацію в обсязі 190544,76 гривень буде спрямовано 46 отримувачам Ямпільської громади, з них 45 фізичним особам за наявні 1723 бджолосім’ї та 1 суб’єкту господарювання за 20 бджолосімей. За даними Департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації  бюджетні кошти надійдуть заявникам у грудні місяці.