Питання проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України розглянули на семінарі зі старостами Ямпільської селищної ради

Дата: 26.11.2021 12:57

26 листопада відбувся семінар зі старостами селищної ради.

На семінарі начальник відділення обліку мобілізаційної роботи - заступник начальника другого відділу Шосткинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Цвілодуб О.О. та офіцер відділення обліку мобілізаційної роботи Крекотень І.Г  зупинилися на питаннях проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України.

Познайомили старост з порядком прийняття на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві, основними вимогами до кандидатів під час відбору та прийняття на військову службу по контракту та службу в резерві, строки їх проходження, грошове забезпечення, основні соціальні та матеріальні пільги військовослужбовцям. Зупинилися на питаннях залучення військовозобов’язаних на навчальні збори.