Запали свічку пам’яті

Дата: 26.11.2021 16:34

Щороку в Україні у четверту суботу листопада на пам'ять про тих людей, які померли з голоду, запалюють поминальні свічки. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

Вшанувати пам'ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося. Відбулося покладення хлібних колосків до пам’ятного знаку жертвам Голодомору і політичних репресій за участю Ямпільського селищного голови Ольги Губар, начальника другого відділу Шостинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександра Яловенко та громадськості.

До збереження пам’яті про замордованих голодом може долучитися кожен запаливши свічку пам’яті у своєму вікні.