Акція «Від серця до серця»

Дата: 02.12.2021 16:43

2 грудня напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю в Комунальній установі «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради проходила святкова акція «Від серця до серця».

З найкращими побажаннями до відвідувачів установи звернулися: перший заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації - Оксана Тарасюк, помічник народного депутата Михайла Ананченка від політичної  партії «Слуга народу» - Оксана  Шаповал, помічник депутата Сумської обласної ради Олексія Романька від політичної партії «Слуга народу» -    Наталія Хукаленко, голова Ямпільскої селищної ради – Ольга Губар.

У ході акції  діти з інвалідністю з Ямпільської та Дружбівської територіальних громад отримали цінні подарунки від депутата Сумської обласної ради -  Олексія  Романька та голови  Ямпільської селищної ради – Ольги Губар.

У рамках заходу працювала виставка художньо-прикладного мистецтва «Світ нашої творчості». На виставку були представлені роботи від 11 дітей з інвалідністю з Ямпільської та Дружбівської територіальних громад. Усі учасники були нагороджені подарунками.