Відзначення  Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 16:04

Фото без описуЗ нагоди відзначення  Міжнародного дня людей з інвалідністю з  29.11.- 03.12.2021 року у відділенні комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю КУ «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради працювала виставка художньо-прикладного мистецтва   «Світ нашої творчості». Більшу частину робіт  діти виготовляли  під час занять, які проходили у відділенні. Не зважаючи на перешкоди, обумовлені  особливостями діагнозу та маленький вік, діти повною мірою мали можливість подолати  ці перешкоди, наполегливо та завзято наближаючись до поставленої мети. Всі 11 учасників виставки з Ямпільської та Дружбівської територіальних громад були нагороджені цінними подарунками.